hanas living factory

drápu se ozlomkrk, hřeji na teplém kamení, zapomínám a zpátky na poslední soutok, pěna promíšená s vavříny od hlíny, a přes to kamení ozlomkrk, k prameni.

stan the joker

čtvrtek

Byl čtvrtek. Přišel po sváteční středě. Sten se rozhodl dělat dobré skutky. Jak na to? Kde začít? Komu pomoci? Dlouho o tom uvažoval. Až se ozvala Hannah a kvalitně nasměrovala jeho touhu pomáhat a realizovat to dobré v něm. Pozvala ho na svou zahrádku. Že uvidí. Sten sebral všechnu svou odvahu, vylezl kolem poledního z lože a vydal se na cestu udatenství. Pomáhat. Být užitečný. Pocítit radost z pobytu na čerstvém vzduchu v lůně podzimní přírody. Trošku se celé této akce bál, ale o to to bude celé zajímavější, si říkal. Nezmýlil se, jako vždy.

Večer po zahradní brigádě upadl málem do kómatu. Bezvládně ležel na Hannah kanapátku, ani TV nebyl schopen si pustit. Vyvážet odpadky vozíkem připojeným za automobil do sběrného dvora bylo fakt hodně náročné. A tam ty pytle s odpadem igelitové vyhazovat do výšky, jelikož kontejnery neměly sundané postranice.

Hannah když viděla, jak je mrtvolečný, uvařila kávu, napustila do vany horkou vodu a začala Stenovi vyprávět o Rilkovi. Za odměnu, že kvůli její zahrádce porušil jednu ze svých zásad – nikdy se nikomu neusilovat o jeho právo na práci a neplést se jako nějaký bláhový sebedestruktor do této oblasti lidského bláznění.
Poslední komentáře
12.07.2012 10:27:59: Great web site you possess there. Feel free to visit my blog : click here to see the attached video
03.07.2012 17:40:19: Just want to mention Now i'm ecstatic I happened in your web site! Look at my website ; Who See Me
 
living factory Hany Konvesz / ve fabrice se pracuje