hanas living factory

drápu se ozlomkrk, hřeji na teplém kamení, zapomínám a zpátky na poslední soutok, pěna promíšená s vavříny od hlíny, a přes to kamení ozlomkrk, k prameni.

stan the joker

sebevražda

Jsem si skočil za Draghanem, svým psychiatrem. Hned ve dveřích jsem mu řekl, že bych si to chtěl hodit, že nejsem v dobrým rozpoložení. Draghan se zas klasicky lišácky zašklebil a řekl mi, Stene, jdu do toho s tebou. Kapku mě zaskočil, ale zas tak moc ne, je to dobrej týpek, znám ho už leta, tak mě hned tak nevykolejí se svejma absurdními nápady.

Draghan dlouho nelenil, začal šátrat v šuplíku a vytáh pár krabek pilulí. Že jako to s těmahle léky pude samo. Mně bylo blbý, že to je celý jeho majetek, ty kilovací prášky, a já se ničím nepodílím, tak jsem skočil přes ulici do krámu pro flašku ginu, aspoň abysme měli něco ostrýho na zapití.

Pěkně jsme se uvelebili oba na Draghanovo terapeutickým kanapi a začali si to sypat do hlavy, platíčko po platíčku. Draghan začal po pár minutách kapku modrat, ale statečně pojídal pilulky se mnou dál. Protože jsme to chtěli mít tuty, je trapný bejt u sebevraždy za amatéry, že.

Asi po dvou hodinách Draghan umřel, mi tak přišlo. Dopil jsem tedy gin a vydal se do ulic. Skočil jsem si koupit tabák, nějaký jídlo a zamířil si to domu. Nejspíš neumřu, ponivadž mý tělo a jogínská mysl zvládá pilule možná až zbytečně moc luxusně, tak jsem tedy aspoň začal uklízet, abych se nějak zabavil. Luxoval jsem, hodil špinavý prádlo do pračky a podobně, pak jsem dostal chuť na kafe, tak jsem si ho uvařil. Bylo docela dobrý.

Poslední komentáře
17.07.2012 02:39:59: You've gotten impressive information on this web-site. Look into my web-site : my blog guest
12.07.2012 12:11:02: I appreciate the information on your web site. Appreciate it! Review my web-site : click here link
03.07.2012 17:40:22: The posts is incredibly significant. Feel free to visit my weblog ; Method To Obtain Optical Means ...
 
living factory Hany Konvesz / ve fabrice se pracuje