hanas living factory

drápu se ozlomkrk, hřeji na teplém kamení, zapomínám a zpátky na poslední soutok, pěna promíšená s vavříny od hlíny, a přes to kamení ozlomkrk, k prameni.

zvláštní rubrika

procházka 3.

musím uznat, že minulý podzim byl vskutku přeplněn vjemy. jsem si jist, že za všechno mohl pes.
vždy mi chvilku trvá, než si na něco nového zvyknu. tentokrát to nešlo stihnout. pes se sklidnil teprve, když jsem se společným procházkám zcela odevzdal. přestal třískat vodítkem o podlahu a začal mi ho podávat.  
byl si své role průvodce náležitě vědom a začal spát v mé posteli. byl jsem rád, že situace nebyla úplně jednostranná, stejně tak jako já bez něj, ani on beze mne do města nemohl. i když vybíral barvu..
spočátku mi přišlo blbý nechávat všude mokré šlápoty a nakukoval jsem oknem. pak mě ale rozbolel krk, ztratil jsem zábrany a začal si utírat boty. všechny dveře v červeném městě byly otevřené a bez kliky, ale pokaždé pršelo. vůbec nesvítilo slunko. osobně jsem preferoval modré město, tam byly otevřené jenom některé dveře. do bílého města jsme už nikdy nevlezli.
byli jsme samo sebou věčně v červeném, protože pes mohl vlízt do každé kuchyně a někdy jsem ho ke konci mise musel nosit. mé námitky nebral na vědomí a v modrém městě jsme byli dvakrát jenom proto, že ho vyhnali z uzenářství. vrátili jsme se, aby jim to tam mohl počůrat.
celá epizoda skončila náhle, stejně tak, jak začala a to za velice smutných okolností. jednoho rána se teta vrátila z lázní a mně ve chvilce všechno docvaklo. definitvně se to potvrdilo, když spatřila chudák kouli svého psa, zavrčela že mi pěkně děkuje a dosyčela své sbohem.
ze známého města se může odcházet kteroukoli bránou
Poslední komentáře
17.07.2012 00:58:42: Thanks for sharing your neat websites. Here is my web-site : you gotta read this blog
15.07.2012 01:12:05: Thank you for sharing this excellent website. Take a look at my weblog click here
13.07.2012 03:33:37: I treasure the info on your internet site. Many thanks! My web-site - read this book blog
12.07.2012 10:17:13: I like browsing your internet site. Thank you so much! Stop by my weblog - cool articles to write a...
 
living factory Hany Konvesz / ve fabrice se pracuje